Комп'ютерна модель фізичного процесу.

Комп'ютерне імітаційне моделювання.

Моделювання фізичного експерименту.
Опис фізичних процесів, математичні співвідношення, що використовуються в моделі.

Моделі і моделювання використовуються людством давно.

За допомогою моделей і модельних відносин розвинулися розмовні мови, писемність, графіка.
Наскальні зображення наших предків, потім картини і книги - це модельні, інформаційні форми передачі знань про навколишній світ подальшим поколінням.
Що таке модель?
Модель - це такий матеріальний або уявний об'єкт, який в процесі вивчення заміщає об'єкт-оригінала, зберігаючи деякі важливі для даного дослідження типові його межі.
Або можна сказати іншими словами: модель – це спрощене уявлення про реальний об'єкт, процес або явище. Модель дозволяє навчитися правильно управляти об'єктом, апробовуючи різні варіанти управління на моделі цього об'єкту.

Експериментувати в цих цілях з реальним об'єктом в кращому разі буває незручно, а іноді просто шкідливо або взагалі неможливо через низку обставин (великій тривалості експерименту в часі, ризки привести об'єкт в небажаний і необоротний стан і тому подібне).

Процес побудови моделі називається моделюванням, іншими словами, моделювання - це процес вивчення будови і властивостей оригінала за допомогою моделі.

Технологія моделювання вимагає від дослідника уміння ставити проблеми і завдання, прогнозувати результати дослідження, проводити розумні оцінки, виділяти головні і другорядні чинники для побудови моделей, вибирати аналогії і математичні формулювання, вирішувати завдання з використанням комп'ютерних систем, проводити аналіз комп'ютерних експериментів.

Навички моделювання дуже важливі для людини в житті: допоможуть раціонально планувати свій розклад дня, навчання, праці, вибирати оптимальні варіанти за наявності вибору, вдало вирішувати різні життєві ситуації.

матеріали
Класифікація моделейМоделювання рівномірного руху
Моделювання рівноприскореного руху
Моделювання руху тіла, кинутого під кутом
Кiлькiсть переглядiв: 910

Коментарi

  • Payday Loan

    2018-03-23 17:52:50

    installment loans for bad credit installment loans installment loans [url=http://installmentloans.bid]installment loans[/url]...